Ant Group Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz Ant Group Teknoloji Makina İmalat Mühendislik Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 1976 yılında ortaklık yapısı ile üretim hayatına başlamış olup, 2003 yılından günümüze bir aile şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

47 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile koyulaştırıcı ve katı sıvı filtrasyonu, anahtar teslimi nişasta, glikoz ve diğer nişasta türevleri üretim tesislerinin kurulması, mekanik ve rafine tuz tesisleri ve ekipmanları imalatı, hurma işleme tesisleri kurulması, çeşitli tiplerde kurutma makinaları, fermantör, reaktör, kristalizatör gibi proses ekipmanlarıimalatı, paslanmaz ve benzeri özel çelik malzemelerden çeşitli ekipman, mikser ve tank imalatları, muhtelif tiplerde konveyör ve nakil sistemleri imalatları ve diğer özelmakinaların dizayn ve imalatları konularında bir çok ülkede ve ülkemizde bilinen ve aranan bir firma haline gelmiştir.

Teknoloji & Mühendislik

Dünya’ nın bir çok ülkesinde ve ülkemizde yüzlerce tesis ve makina kurmuş, çalıştırmış ve teslim etmiş olup şu anda kurmuş olduğu bir çok tesise satış sonrası hizmeti vermekte, aynı zamanda yeni tesisler kurmaktadır.

Firmamız gerek üretim hacmini genişletmek, gerekse gelişen teknoloji ile birlikte daha kaliteli ve kısa sürede imalat yapabilmek amacı ile başladığı ve 2013 yılı içinde tamamladığı fabrika yatırımı ile Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2 alan üzerinde kurulu 12.700 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretimini sürdürmaktedir. Firmamız, mevcut fabrikası ile söktörünün en büyük üretim alanına sahip üreticisidir.

Bunun yanında teknik, idari ve Ar-Ge kadrolarını da genişleten firmamız, güçlenerek büyümeye devam etmekte ve daha hızlı, daha kaliteli üretimin yanında yeni ürün geliştirilmesi ve üretilmesi ile ilgili çalışmalarına da devam etmektedir.

Memnuniyet Anketi

Müşteri memnuniyet anketimize katılmak ister misiniz?